Muzikálová akademie

Na podzim 2015 ožil v prostorách štěchovického Multifunkčního centra
nový a jedinečný projekt, ve kterém se střetává hudební, taneční a herecká oblast umění.

Unikátní kurz pro děti od 7 do 15 let kromě výuky a tréninku základních dovedností klíčových uměleckých disciplín představuje soustavnou přípravu dětí pro obor muzikál.

V prvním pololetí se společně vypravíme do předvánočního Londýna v dobách Charlese Dickense či Hanse Christiana Andersena, kde necháme ožít skutečného ducha Vánoc a s děvčátkem Lucií se na mrazem opředeném břehu Temže škrtnutím sirkou přeneseme do světa splněných přání (muzikály Vánoční koleda, Děvčátko – Vánoční příběh). Připomeneme si podstatu a mystiku předvánočního času a co je opravdu důležité. S novým rokem repertoár vystřídají další slavné příběhy klasické i moderní muzikálové produkce (Evita, aj.).

Cílem projektu je osvojení pěveckých, tanečních a hereckých dovedností, smyslu pro odpovědnost, pracovitost, rozvoj osobnosti a probuzení lásky k umění na celý život.

 

Ambasadory Muzikálové akademie jsou skladatel, dirigent, klavírista, textař a aranžér Kryštof Marek (www.krystofmarek.com) se svou ženou, klavíristkou, korepetitorkou, sbormistryní a hudební režisérkou Sárou Bukovskou.

Projekt je pod záštitou domovské scény vybraných titulů – divadla Studio DVA (www.studiodva.cz).

Kurzy povedou Radomila Smíšková, Klára Cihelková a Dana Benešová-Trčková.

 

Pro koho

2 skupiny dětí:

I. stupeň 7 – 10 let

II. stupeň 11 – 15 let

Bez talentových zkoušek!!!

 

Den a čas

Úterý  14:45 – 16:55 hodin     I. stupeň      PLNĚ OBSAZENO

Úterý  15:30 – 17:40 hodin     II. stupeň      PLNĚ OBSAZENO

Od 15. září.

Comments are closed.